מה זה CRT

 המרכז הרפואי להתחדשות התא- CRT-Cell Regeneration Therapy
בעיות אורתופדיות, כאבי ברכיים, פריצת דיסק, דלקות פרקים, שחיקת סחוס כאבי גב, טניס אלבו, דורבן העקב הן לצערנו תופעות שכיחות בקרב האוכלוסייה. נהוג לחשוב שרק אנשים מבוגרים סובלים מתופעות אלו, אך זו צרה של רבים מאיתנו בכל גיל.
מכיוון שבעיות אורטופדיות כגון שחיקת סחוס דורשות לרוב התערבות כירורגית, רבים הסובלים מבעיות אלה נוטים להזניח אותן מפאת חשש מוצדק מניתוח וטיפול כואב. ובדרך כלל ניתוחים אורטופדים לא תמיד מצליחים, ובלא מעט מקרים, הבעיה אינה נפתרת והמטופל לא מסוגל לתפקד באופן הרצוי לו.
אז מה עושים? יש פיתרון!!!
מרפאת "המרכז הרפואי להתחדשות התא" גאה להציג לראשונה בישראל את שיטת ה-CRT שפותחה ב- 1994 ע"י הפרופסור והמדען יאנס סחלטבן מאוניברסיטת המבורג שבגרמניה, כפתרון אידיאלי למחלות ולבעיות גופניות רבות. בזמן קצר זכה הטיפול המהפכני להצלחה רבה וכבר יושם על יותר מ – 100,000 חולים במרכזים רפואיים באירופה.
מה סוד הקסם של שיטת CRT ?
טיפולי ה- CRT מבוססים על cell information therapy, או בעברית "תרפיית מידע תאי". תרפיה זו יוצרת אינטראקציה עם ה–DNA (המידע הגנטי) שיש בכל אחד מאיתנו. ה-DNA יוצר שדות מגנטיים גלים עקביים החיוניים בקישור תאי, ואם אלו אינם מאורגנים או שהם חלשים מדי, ניתן לשפר עקביות זו באופן חיצוני.
חיצוני זה טוב! אז לא צריך ניתוח?
בהחלט שלא. בעזרת מכשור חדשני AURALON C נוכל לשפר את הקישור התאי שלך וכך להבריא ולהקל בצורה משמעותית על הסובלים מבעיות אורטופדיות, כאבי גב, שחיקת סחוס וכו’. באמצעות מכשירים אשר נמצאים במרפאתנו וכמובן ללא כל תופעות לוואי.

מה זה אם כן?
גוף האדם מורכב מכ-10 עד 100 טריליון תאים. על פי הרפואה, בריאות הגוף תלויה בהספקה שוטפת של חומרים אל התאים ובניקוי פסולת ועודפים מהם.
הוכח מדעית, שבתוך כל התאים וביניהם פרוסה "רשת" אלקטרו-מגנטית, המורכבת ממוליכים למחצה (semiconductors), ממש כמו רשת קוי החשמל – כל בית מרושת בפני עצמו ובו בזמן מוזן מן הרשת העירונית, המוזנת מן הרשת הארצית. הכל מחובר.
במטריקס האנרגטי עוברים פוטונים, שהם חלקיקי אור או אנרגיה, הזורמים בכיונים שונים (תלת מימדיים) ומכוונים את כל פעילויות התאים ומערכות הגוף.
אם נוצרת תקלה או חסימה במארג זה הרי שזרימת האנרגיה לאזורים מסוימים תשובש או תופסק, ואם לא תטופל תגרום חסימה זו לתסמונת
בכל תא ותא בגופנו חבוי לו ה-DNA, הקוד הגנטי שלנו אשר מפעיל את התאים. ה-DNA הינו מלא וזהה בכל תא, אך עם זאת בגופנו תאים רבים ושונים (תאי עור, שריר, עצב, שומן, וכד’). אם כן- כיצד כל תא "יודע" מה הוא? ל-DNA ישנו סידור מרחבי. בעצם הוא מכווץ היטב בגופנו כמו סליל ודומה לכדור קומפקטי. חלקים מסויימים ממנו חשופים ואינם מכווצים, כך שהתא יכול לגשת אליהם ומהם הוא שואב את האינפורמציה התפקודית שלו. בכל סוג תא, חלק אחר חשוף.
cell information therapy מבוסס על אינטראקציה עם ה-DNA בעזרת פוטונים מסוגל המכשיר ל"דבר" עם ה-DNA בתא, ול"הזכיר" לו את ’תפקודו’ התקין, או אם תרצו את תצורתו הנכונה.

מה זה פוטונים ולמה? פוטונים הם יחידות אנרגיה אשר מרכיבות את האור. יחידות אלו פועלות באופן שונה מאנרגיית אלקטרונים.
כולנו שמעו על נזקי קרינה אלקטרומגנטית (סלולרי, אנטנות וכד’). גם קרינה זו יודעת ל"דבר"עם ה-dna, אבל אין לנו שליטה עליה ולכן היא מייצרת גם נזק.
לא כך עם פוטונים. ע"מ שפוטונים ישפיעו הם חייבים להיות בדיוק בעלי האנרגיה שה-DNA יודע לזהות וזקוק לה. אם נחשוב לרגע בצורה מופשטת-דמיינו לעצמכם משטח עם חורים בצורות שונות.  רק אם תגיע הצורה הספציפית היא תוכל לסתום את החור. אם הצורה אינה מתאימה ימשיך הפוטון הלאה ללא כל השפעה.
עקב כך, לפיתוחו של מכשיר ה-CRT נדרש זמן רב, מעל 10 שנים, והוא מבוסס על מחקר של למעלה מ-25 שנה- לא קל למצוא את ה"צורות" הנכונות. אך עם זאת, עד היום לא נצפו כל תופעות לוואי.
הטיפולים במכשיר אינם חודרניים, אינם כואבים או בעלי תופעות לוואי. הם גורמים לתא הפגוע ל"התחדש" ולחזור לתפקודו הטבעי הטבוע ב- DNA הודות לשיטת טיפול זו הושגו עד כה תוצאות מרשימות בתחומי הרפואה הכללית, א.א.ג., אורתופדיה, דרמטולוגיה ועוד.הטיפול משפר את איכות החיים של המטופל, אינו פולשני ואינו כרוך בנטילת תרופות.