מרפאת כאב גלי הלם CRT

במרפאת CRT  מטפלים הן בכאב החריף  והן בכאב הכרוני ללא ניתוח זריקות משכחי כאבים תרופות וטיפול פולשני באמצעות שיטה יחודית וטכנולוגיה מתקדמת מטרת הטיפולים היא להגיע  להבראה ולפתרון ממשי של העלמת הכאב או לפחות להקלה מרבית והפחתת הסבל, כמו גם לאפשר למטופל לחזור לתפקוד רגיל וליהנות מאיכות חיים גבוהה. 
חלק מהחידושים הטכנולוגיים המוצעים במרפאת הכאב  CRT הם נתינת שירותים גם לאלו הסובלים מכאב במקרים קשים שהרפואה לא הצליחה לפתור. המרפאה המנוהלת על ידי מומחים לטיפול בכאב הינה מרפאה רב-תחומית ובה עומד לרשות המטופל צוות  מקצועי אשר הוכשר בנושא כאב. 
כאב – לא צריך "ללמוד לחיות איתו" – ישנם כאבים ממקור לא מוסבר וישנם כאבים מסיבה הנראית לעין. כאבים נובעים מסיבות שונות : כאבים חריפים / כרוניים – כאבים המופיעים כהחמרה לכאב מתמשך ונובעים מסיבות כגון : בעיות אורטופדיות: כאבי גב, פריצת דיסק, כאבי צוואר, מיגרנות, כאבי פרקים ובעיות עצביות. כאבים הנובעים כתוצאה מניתוחים  אורולוגיים  פלסטיים שיניים וגניקולוגיים. במקרים כאלו סובלים החולים מכאבים בצלקת לאחר הניתוח מפגיעה בעצבים הקטנים או בעצבים הפריפריים (הגדולים) וכן באיברים הפנימיים, כאבי שרירים, כאבי עצמות, כאבים לאחר טראומה שעבר הגוף, כאבים לאחר גבס או שברים. 
כאבים הנובעים מאירוע מוחי או חולי סכרת הסובלים מכאב קשה ושורף (כאב נוירופטי) .באמצעות טיפול ממוקד ונכון בכאב ניתן אף להימנע מניתוח.    תחומי הטיפול  במרפאת כאב CRT :

 1. כאבי צוואר
 2. כאבי גב / גב תחתון
 3. פריצת דיסק / בלט דיסק
 4. טניס אלבו / מרפק טניס/ גולף אלבו
 5. כאבי ברכיים / שחיקת סחוס
 6. דורבן בעקב/ כאבים בעקב
 7. תסמונת התעלה קרפלית
 8. כאבי ראש/ מיגרנה
 9. כאבי כתף/הסתיידות בכתף/כתף קפואה
 10. כאבי ירך / שחיקת סחוס בברכיים
 11. דלקת פרקים
 12. כאבים במפרקים
 13. כאבים בידיים וברגליים
 14. כאבים קשורים לעצב הפנים
 15. שלבקת חוגרת
 16. נקע בקרסול/ נקעים
 17. טריגר פינגר-אצבע הדק
 18. כאבים כרונים
 19. כאב נוירופתי  סכרת או מחלות אחרות של עצבים הפריפריים)
 20. כאב המופיעה בעקבות פגיעות בחוט השדרה, אירוע מוחי

לתאום פגישת יעוץ אבחון חינם השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם.

טלפון ישיר למרפאה: 077-9971722