מדרסים לטיפול בדורבן כף הרגל

מה זה דורבן בכף הרגל ?

"דורבן" היא בליטת עצם זיזית בעקב כף הרגל ( הנראית בצילום רנטגן כמו קוץ של דורבן ומכאן שמה), שכיחות הדורבן בקרב האוכלוסייה היא 10% ישנם כאלה בעלי  כאבים באיזור העקב אך בצילום לא רואים את הזיזית.

איך נוצר דורבן בכף רגל?

דורבן בכף רגל הינה דלקת המתפתחת באיזור העקב, הרקמה המתוחה כמיתר מעצם העקב  ועד לכרית האצבעות לאורך הקשת האורכית של כף הרגל מכונה פסיה הפלנטרית  PLANTAR FASCIATIS. דורבן בכף רגל מתפתח בעקבות עומסי ייתר על הפסיה הפלנטרית ובתגובה זו נוצרים קרעים מיקרוסקופיים ותהליכי הצטלקות ובהמשך מתרחש תהליך של שקיעת משקעי סידן באזור הדלקת, תהליך הסתיידותי המזכיר צורת קוץ.

מה המיוחד במדרס לטיפול דורבן בכך הרגל?

במרפאת  crt מתמחה בייצור מדרסים אורטופדיים מקצועיים המותאמים אישית לכל מטופל ומטופל על פי תחבושת גבס ובטכנולוגיה מתקדמת. באיכות חומרים מעולה. אנו לא מתפשרים על פחות ממושלם, ומקפידים שכל החומרים שאנו עובדים איתם יהיו עמידים ומותאמים בדיוק לסוג הפעולה שאתם מבקשים לבצע עם המדרסים. אנו מבטחים לכם מדרסים שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות. ומעניקים 3 שנות אחריות על המדרסים

המדרסים עשויים מעד-8 שכבות בהתאם לצורך הרפואי האישי מטרת המדרס לייצב את כף הרגל, לבלום זעזועים, למנוע פציעות, לשפר את היציבות להפחית ולפזר עומסים מכפות הרגליים, הברכיים והגב, לשפר נוחות וכמובן ביצועים. המדרסים הוכיחו את יעילותם בפתרון בעיות רפואיות נפוצות כגון שברי מאמץ, דורבן, עקמת גב, ברכיים, כפות רגליים, דלקות בגידים ועוד.

באמצעות גבס – צורה מדויקת יותר, אך ארוכה ויקרה יותר, השיטה ללקיחת המידה היא חבישת כף הרגל בתחבושות גבס. בנוסף לאלה תוכלו למצוא מדרסים ביו מכנים מיוצרים לפי מידה שנלקחת אך ורק באמצעות תחבושות גבס כשכף הרגל נמצאת באוויר במצב נייטרלי ללא נשיאת משקל.