תפריט
תפריט

האני מאמין שלנו

האני מאמין שלנו

האמונה כי הגוף יכול לרפא את עצמו הינה הבסיס לשיטת .CRT מטרתנו לאבחן ולטפל תוך כדי שילוב של סוגי הטיפול השונים הניתנים על ידנו כגון, כירופרקטיקה עדינה, תזונה נכונה, תוך כדי שימוש במכשירי ה- CRT  וע"י כל אלו להקל ולהביא לידי ריפוי. מטרתנו היא, להדריך ולהוביל את החולה לגלות עניין בטיפול בגוף האנושי בתזונה שונה, בנסיבות למחלות ומניעתן.

מטופלינו, הם הנכס החשוב ביותר שלנו. המרכז עובד בשיתוף פעולה הדוק עם מרפאות חדשניות ומטפלים מגרמניה, השיטה קיימת ופועלת בהצלחה במדינות רבות ברחבי העולם למעלה מ-25 שנה.

חשוב לזכור, שאנו מחויבים לטיפול איכותי מקצועי ומתקדם בכל מטופלינו, תוך התחשבות אישית בצרכיו האישיים של כל מטופל.
מטרתנו להעניק לסובלים מגוון קשת הבעיות בהן אנו מתמחים טיפול אישי ופרטי, תוך שימת דגש על האדם בכללותו ובמצבו האישי ברמה המקצועית ובאיכות השירות הגבוהים ביותר.

חזוננו להיות המרכז המוביל בישראל בטיפול בבעיות עמוד השדרה, מפרקים ובעיות אורתופדיות נוספות בהן ביכולתנו לטפל – מוביל בידע ובאיכות הטיפול וביחס למטופלים. כל זאת ללא התערבות פולשנית או מכאיבה.

להוביל את הטיפול בבעיות אורתופדיות ובעיות כאב ללא כאב תרופות זריקות או ניתוח כדוגמת/ טניס אלבו / מרפק טניס/ דורבן בעקב/ תעלה קרפלית/ כאבי ברכיים
כאבי גב/פריצת דיסק/ בלט דיסק/ כאבי צוואר/ דלקות מפרקים/ כאבי ראש/ מיגרנה/ הסתיידות כתף/ כתף קפואה/ כאבי ירך/ נקע בקרסול/ נקעים/ שחיקת סחוסים

הערכים המרכזיים המנחים אותנו: איכות טיפול ומקצועיות ללא פשרות. מטרתנו העיקרית והחשובה ביותר היא שיפור איכות חייו של המטופל למען חיים נוחים ופוריים יותר.

הכוח המרפא של הטבע –  VIS MEDICATRIX NATURE   
החלום של כל רופא שיהיו לו מכשירים רפואיים שלא יצטרכו לחתוך בבשר החי, ושלמרות זאת יירפא את מטופליו בלי שיהיה הצורך לחתוך או לפצוע את הגוף.  שתהיה לי את היכולת לראות את המתרחש בגוף האדם ברמת התא, וכך לזהות בשלב הראשוני ביותר סימפטומים הגורמים לחוסר איזון, באמצעות זיהויים יתקן את מקור הבעיה וכך למנוע מהאדם לחלות".

"רופא המחר לא יעסוק במתן תרופות, אלא יוביל את החולה לגלות עניין בטיפול בגוף האנושי בתזונה שונה, בסיבות למחלות ומניעתן" (תומס אדיסון). הראיה של המחלה ושל החולה הינה בהיבט הגוף והנפש והשילוב ביניהם. שאיפת הגוף הינה להגיע לאיזון ולחיוניות ועל כן בזמן מחלה תפקידו של המרפא אינו "להעלים" את הסימפטומים אלא לעזור לגוף במאמציו להתגבר על המחלה. הבריאות הינה פועל יוצא של חיים על פי חוקי הטבע השולטים בעולם. זהו מצב הרמוני אליו שואף כל גוף חי מבחינה גופנית ונפשית. המחלה הינה תוצאה של הפרת האיזון הטבעי בגוף האדם.

המטרה היא לחזק, ללמד, לייעץ ולעזור במניעת המחלות ובריפוין מתוך אינטגרציה שילוב של גוף ונפש וסיוע בתזונה נכונה, שימוש בצמחי מרפא, הומאופתיה, תוספי מזון כוויטמינים ומינרלים, אורח חיים נכון ושימוש באמצעים שונים הנמצאים בטבע – כאמצעי לטיפול ומניעה.

לעקרון הרפואה ההוליסטית ושילוב שיטות הריפוי הטבעי בשיטות הריפוי המודרני-קונבנציונלי כוח רב. כוח זה מהווה את הבסיס להשגת היעד העילאי של הדברת הסבל והכאב של המטופל, שיפור איכות חייו ולהקנות לו ידע וכלים שיהפכו אותו לאדם מודע יותר  למשמעות הרפואה המונעת.

הטיפולים ניתנים לילדים ומבוגרים כאחד, מתוך התייחסות אישית ומעמיקה והתאמה מקצועית לבעיה, לאדם גופו ונפשו.

Call Now Button