בעיות בגב

בעיות גב הן בעיות פיזיות נפוצות ביותר, כאשר אחוז גבוה מהאוכלוסיה בארץ ובעולם סובל מכאבי גב בעקבות בעיות בגב אשר אינן מטופלות כראוי. ישנם גורמים רבים להופעתם של בעיות גב החל מטראומה כלשהי כמו נפילה, תאונה, פציעה וכו', ועד עשיית פעולות אשר מזיקות לגב באופן קבוע כמו עבודה פיזית קשה וממושכת, הרמת משקלים כבדים, ישיבה ממושכת במשרד או ברכב, ועוד. כמובן שגם ישנן בעיות בגב הנגרמות ממחלה כרונית כלשהי, או בעיות גב אשר מופיעות בעקבות פריצת דיסק, בלט דיסק, דלקות בעמוד השדרה ועוד.

בעיות בגב עשויות לגרום לקושי ממשי בתפקוד היומיומי של כל אדם, כאשר הוא עשוי להיות מנוטרל מביצוע פעולות מסוימות כמו הרבה של חפצים כבדים, ישיבה, ריצה, עמידה ממושכת, התכופפות ועוד. בעיות גב חמורות עשויות גם לנטרל את האדם הסובל מהן באופן מוחלט, עד כדי מצב של אובדן כושר עבודה וריתוק למיטה.

אנשים רבים נוטים להזניח בעיות בגב ופונים אל טיפול רק כאשר הם אינם מסוגלים לסבול עוד את הכאב או הקושי בתפקוד. ככל שדוחים את הטיפול בעיות גב נוטות להחמיר, ואז הטיפול הנדרש הינו ארוך ולעתים קשה יותר. יש לפנות לקבלת טיפול מיד עם הופעתן של בעיות בגב בכדי לא להגיע למצבי קיצון, וכך הטיפול יכול להיות מהיר ויעיל. 

סובלים מבעיות גב כרוניות ? פנו אלינו עוד היום וצוות מרכז CRT ישמח לסייע לכם ולפתור כל סוג של בעיות גב אחת ולתמיד.