בלט דיסק טיפול

לייעוץ חינם או קביעת תור התקשר – 077-9971722
בלט דיסק צווארי הינה תופעה מעט פחות נפוצה מפריצת דיסק, אך למרות זאת אנחנו רואים מקרים רבים של בלט דיסק צווארי . בלט דיסק צווארי נגרם לעתים מחבלה טראומתית כדוגמת תאונת דרכים בה הראש מושלך קדימה ואחורה במהירות, פגיעה בראש עם חפץ מאסיבי, נפילה על הראש עם סיבוב חד ומהיר של הראש, ועוד. בלט דיסק צווארי יכול גם להיגרם משחיקה עם הזמן אשר נגרמת כתוצאה משינה עם כרית לא איכותית, ישיבה קבועה בתנוחה לא טובה של הראש, ועוד. דוגמא לכך היא למשל אנשים אשר עובדים באופן קבוע עם מחשב המונח על שולחן נמוך מדי, ובעקבות זאת ראשם תמיד מכופף והצוואר נמצא בתנוחה לא טבעית.

כמובן שהמניעה של בלט דיסק צווארי במצב של שחיקה היא פשוטה יותר, כאשר יש לשים לב באופן קבוע לתנוחות הצוואר והראש ולהשתדל שיהיו טבעיות ככל הניתן. מן הסתם, כאשר מדובר במקרה של בלט דיסק צווארי אשר נגרם בעקבות פציעה או חבלה פתאומית, המניעה לרוב אינה אפשרית.

בלט דיסק טיפול

אנשים רבים מחפשים עבור בלט דיסק טיפול יעיל ואפקטיבי, אשר יפחית את הכאב באופן המהיר ביותר, ואינו בעל אופי תרופתי או פולשני כדוגמת ניתוח. אם אתם סובלים מבעיה של בלט דיסק טיפול לא פולשני אשר הוכח כאפקטיבי הינו טיפול בגלי הלם.

במרכז CRT תוכלו למצוא עבור בלט דיסק טיפול יעיל ומהיר המשלב כירופרקטיה עם הטכנלוגיה החדשנית של טיפול בגלי הלם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע ולעזור לכם להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד.

לייעוץ חינם או קביעת תור התקשר – 077-9971722