1433 CRT-Cell Regeneration Therapy - תסמונת התעלה הקרפלית / תעלה קרפלית

CRT-Cell Regeneration Therapy

מרפאת כאב CRT
אודות מרפאת CRT
סוגי הטיפולים שלנו...
כאבי ברכיים
שחיקת סחוסים
כאבי גב-פריצת דיסק
מכתבי מטופלים
קטעי וידאו
מחקרים CRT
סניפים CRT
תמונות-עתונות
כאב בהריון
שאלות ותשובות
יצירת קשר
תסמונת התעלה הקרפלית / תעלה קרפלית
תסמונת התעלה הקרפלית / תעלה קרפלית

תסמונת התעלה הקרפלית – טיפול בתסמונת התעלה הקרפלית carpal tunnel syndrome

 

במרפאת CRT מטפלים בתופעת תסמונת ה- תעלה קרפלית באמצעות מכשיר "האורלון סי" ללא כאב ללא ניתוח ללא זריקות ותופעות לוואי מעל 95%הצלחה.(נוסה בבית חולים וולפסון).

תסמונת התעלה הקרפלית- המודל הטיפולי המיוחד שלנו

כדי להתמודד עם בעית תסמונת התעלה הקרפלית  אנחנו משלבים מספר שיטות טיפוליים בהתאם לצורך הרפואי:

ראשית המטפל עורך בדיקה מכף רגל עד ראש בכדי למצוא את מקור הבעייה לתסמונת התעלה הקרפלית ולכאב בשורש כף היד ממקור מרוחק יותר כגון חוליות הצוואר הגב האגן המפרקים וכו'. חשוב לדעת שטריגר פינגר לא תמיד ננוצר מאליו אלה כתוצאה של שינויים בשלד הגורמים לשינוי ולחץ ודלקת בשורש כף היד,

כפתרון לבעיות ההסתיידות והדלקת אנחנו מציעים טיפול במכשיר אורתוספק (מתוצרת חברת מדיספק). טריגר פינגר מטופל באמצעות שליחת גלי הלם אקוסטיים לאזור הבעייתי, שמרעידים את מקום ההסתיידות ומפוררים אותה, עד שהיא מתמוססת ונספגת בגוף. עקב כך, מוגברת זרימת הדם לאזור והדלקת והכאבים נעלמים.

מיטת פולסים מגנטיים-זוהי שיטת טיפול וריפוי ללא תרופות .השימוש הינו במכשיר המשרה על האזור הפגוע בגוף, שדה מגנטי באמצעות זרם חשמלי בתדירות,בצורה, בעוצמה ותדרי גל משתנים בהתאם למחלה. לכל תא בגוף יש שדה מגנטי מסוים, שעלול להשתנות עקב מחלה או השפעה שלילית אחרת. השראת השדה האלקטרומגנטי על האזור הפגוע,באמצעות המכשור גורמת ל 3 תופעות עיקריות:

ברמת התא: מתרחשים תהליכים פנים ובין תאים המשחזרים את התקשורת בתאים הפגועים ובכך לפעולת שרשרת של ריפוי הנזק.  השימוש הרב ביותר והמוכר ביותר הוא בתחום האורטופדיה כמו איחויי שברים, מחלות עצם ופרקים,כאבים לאחר ניתוחים, (עבר אישור FDA)פציעות ספורט וכאבים באופן כללי כתוצאה ממספר רב של גורמים(מגובה במחקרים אונברסיטאיים)

מתבצעת אספקת דם סדירה באמצעות כדוריות הדם האדומות - כושר הספיגה והיכולת שלהן להעביר חמצן עולה באופן משמעותי וכך מסופק חמצן בצורה סדירה לאיזור המטופל.במחלות רבות הטיפול משקם ומבריא ולא רק משככך כאב!!!

הטיפול משנה את הולכת הכאב בתאי העצב למוח ובכך עוזר בהבראת האיבר ובשיקומו.

במהלך השנים נחקרו ונמצאו שימושים רבים במגוון רחב של בעיות ומחלות . קיימת כמות עצומה של מחקרים ברובם עם קבוצות בקרה

הטכנולוגיה נקראת (PEMF) PULSED ELECTRO-MAGNETIC FIELD והיא אושרה ע"י ה – FDA.

משמעות האישור ע''י ה FDA (בניגוד לCE), היא שהטיפול גם בטוח(CE) וגם מספק את התוצאות שהטכנולוגיה הגדירה!!

כירופרקטיקה עדינה הגורמת להורדת הלחץ ממרפק היד כך במקביל אנו מטפלים בשאר הבעיות של החולה כגון כאב גב, צוואר,כאבי ברכיים, ירכיים קרסול וגורמים לאיזון השלד.

אם יש צורך טיפול הומוטוקסולוגי - סדרת זריקות מקומיות לאזור טריגר פינגר מחומרים טבעיים במינון נמוך לשיכוך כאבים.

ניתן במידת הצורך לשלב הזרקת תכשירים הומיאופתיים ואוזון לאזור הדלקתי.

טיפול במכשירי CRT הגורמים לריפוי הדלקת והחזרת היד למצבה הקודם.

לתאום פגישת יעוץ אבחון חינם פנה אלינו בצור קשר.

סניף תל אביב-מרפאת מומחים ד"ר יוסף דיין בנימין מטודלה 39 תל אביב. חניה במקום

מרפאת מומחים ד"ר דיין טל’:054-7713434 -

חדש!!! החזר כספי לכל מבוטחי הביטוחים הפרטיים

 

הסיבות לתסמונת התעלה הקרפלית

 

תסמונת התעלה הקרפלית נגרמת מלחץ על העצב המדיאני בתעלה הכפית של שורש כף היד. היא מתאפיינת בתחושת נימול ביד שעלולה  להיות מלווה בכאב ביד באמה ולעיתים בזרוע וכתף. זאת בעיה נפוצה שפוגעת בכ- 1% מהאוכלוסייה הבוגרת. התסמינים מתחילים לרוב בלילה כתחושת הרדמות ביד, בעיקר באצבעות אגודל אצבע ואמה, שעשויה להעיר את החולה משנתו בשעות הבוקר המוקדמות. התסמינים יכולים להופיע בשעות היום ולהתגבר בפעילות כמו נהיגה למשל. בשלבים מאוחרים יותר הרדימות הופכת לקבועה ומופיעה חולשה של השרירים בכרית האגודל  מצב מתקדם כזה גורם לירידה ביכולת התפקוד של היד בפעילות עדינה בעיקר.

 

תסמונת התעלה הקרפלית הסיבה?
הסיבה היא הפרעה בזרימת הדם המקומית לעצב ה- תעלה קרפלית בשורש היד. כשנוצרת דלקת  בגידים, נוצר לחץ בתעלה וירידה בזרימת הדם לעצב. כל סיבה שמצירה את התעלה יכולה לגרום ל- תסמונת התעלה הקרפלית, כגון שברים בכף היד.

תסמונת התעלה הקרפלית יכולה להופיע עקב תנועות חוזרות ונשנות כגון הקלדה ממושכת במחשב וכו’
מחלות כמו סכרת, תת פעילות של בלוטת התריס או דלקת פרקים דלקתית עשויות לגרום לתסמונת התעלה הקרפלית. בזמן ההיריון, יש אחוז לא מבוטל של נשים הסובלות מהתסמונת התעלה הקרפלית עקב בצקת ולחץ מחוליות הגב העליונות. 

   

תסמונת התעלה הקרפלית איבחון? 

 

 

לרוב על פי התלונות האופייניות של החולה. ומספר סימנים כירידת תחושה קלה, חולשה בשרירי כרית אגודל והופעה של הנימול במנח של כיפוף יתר בשורש כף היד. מקובל לעשות בדיקת מוליכות חשמלית של העצבים ביד (EMG) כדי לעזור באבחון.

 

האם  יחלוף מעצמו? האם יכול להיגרם נזק אם ממתינים עד שזה אולי יחלוף?

 

הסימפטומים יכולים לחלוף אחר תקופה מסוימת, אך יתכן בהמשך נזק לעצב המדיאני גם אם חשים פחות כאב או רדימות ביד. המחלה נוטה לחזור לסירוגין במשך השנים ויכולה להתקדם לשלב שבו הנזק לעצב אינו הפיך. במקרים כאלו אין ניתוחים שיחזירו את התחושה וכוח השרירים בכרית האגודל למצב הרגיל.

 

 

תסמונת התעלה הקרפלית איך מאבחנים את הבעיה?

 

לרוב על פי התלונות האופייניות של החולה. ומספר סימנים כירידת תחושה קלה, חולשה בשרירי כרית אגודל והופעה של הנימול במנח של כיפוף יתר בשורש כף היד. מקובל לעשות בדיקת מוליכות חשמלית של העצבים ביד (EMG) כדי לעזור באבחון אף שלעיתים לא ימצאו בעייה בבדיקה.

 

קיימות שלושה צורות טיפול בתסמונת התעלה:

1.טיפול שמרני-פיזיוטרפיה, דיקור סיני, שיאצו וכו’

2.טיפול ניתוחי

3.טיפול בשיטת CRT

 

שיטת CRT-מטפלת ברמה התאית בשלב הראשון של הטיפול מבצע המטפל איזון הגוף על ידי טיפול כירופרקטי עדין לפי יידע ופיתוח ייחודי. הכירופרקט מאבחן את הבעיה מכף רגל ועד ראש, מחוליות הצוואר, חוליות גב, האגן מפרקי ברכיים וקרסוליים ומבצעים איזון של המפרקים וחוליות הגב בשרירים וגידים ובכך משנים את הלחץ הנוצר במפרק שורש כף היד. שיטת טיפול זו מאפשרת להסיט את כיוונם ולשנות את עוצמתם של הכוחות הפועלים על שורש כף היד ובכך מושגים:

 

1.הסטת עומס מהמפרק הפגוע
2.הפחתת כאבים משמעותית בדרך כלל מיידית 
3.שיפור התפקוד
4.שיפור אסטרטגיית התנועה הכללית של המטופל.

5.שיפור בזרימת הדם המאפשר התחלת ריפוי הגוף 

 

בשלב השני של הטיפול מחברים את המכשיר "auralon c " הטיפולי לאזור הפגוע, המבוסס על תיאוריות ומחקרים בתחום הרפואה האנרגטית, הפיזיקה הקוונטית ותיאורית המיתרים המניחות כי כל הקיים ביקום בו אנו חיים הינו רשת מורכבת של תדרים ומיתרים קוונטים המחוברים בינם לבין עצמם. הגוף הפיזי מורכב מטריליוני תאים, כל תא משדר תדר מסוים וכך גם כל איבר, מינרל, הורמון, ויטמין, מרדיאן, תוסף מזון, צבע וכו’.

 

 

האטומים שהינם היחידות מהן מורכב הגוף, נמצאים בתנועה מתמדת ורוטטים בתדרים שונים. כאשר האטומים רוטטים בהרמוניה ובתדר בו נועדו לרטוט אנו בריאים. כתוצאה מזיהום אויר, זיהום מגנטי, אלרגיות, מתחים, מזון מעובד וטראומות, תדרים מסוימים נמצאים בחסר / משדרים תדר לא סדיר / לא מדויק, כך נוצר מצב דיסהרמוני המתפתח לעיתים למחלה. 
על מנת ליצור מחדש הרמוניה, וריפוי, יש להשיב את פעילות האטומים בתאים החולים למצב הטבעי והסדיר. פעולת הריפוי בדרך זו מתבצעת באמצעות שדות אלקטרומגנטים מושלמים, הרמוניים, מכשיר auralon c מספק ספקטרום תדרים, אלקטרומגנטי, הרמוני ייחודי המותאם ספציפית לבעיה אשר בעטיה הגעתה אלינו המכשיר משתמש באותה שפה שבה הגוף משתמש אשר בעזרת הדהודו אל המטופל, חל ריפוי של התדרים הדיסהרמונים בגוף המטופל. הוכח מדעית, שבתוך כל התאים וביניהם פרוסה "רשת" אלקטרו-מגנטית, חילוף חומרים (מטבוליזם) ברקמות גוף האדם, נשלטים על ידי שדות מגנטים ואלקטרונים. גוף בריא מוסת את התחדשות התאים והרקמות עם אותות משלו. לעומת זאת רקמה  שניזוקה תפקודה לקוי ולעיתים קרובות משבשת את אותות הגוף ומונעת את התחדשות התאים. התוצאה: כאב, והפחתת תנועתיות המפרקים, 
פותח על ידי מערכת ביג ביז bigbiz בניית אתרים מבית אולביז פרסום עסקים מרפאת כאב CRTאודות מרפאת CRT סוגי הטיפולים שלנו...כאבי ברכייםשחיקת סחוסיםכאבי גב-פריצת דיסקמכתבי מטופלים קטעי וידאומחקרים CRTסניפים CRTתמונות-עתונות כאב בהריוןשאלות ותשובותיצירת קשר
אולביז - קידום עסקים ואתרים