תסמונת התעלה הקרפלית

תסמונת התעלה הקרפלית – טיפול בתסמונת התעלה הקרפלית carpal tunnel syndrome

במרפאת CRT מטפלים בתופעת תסמונת התעלה קרפלית באמצעות מכשיר "האורלון סי" ללא כאב ללא ניתוח ללא זריקות ותופעות לוואי מעל 90% הצלחה.(נוסה בבית חולים וולפסון).

תסמונת התעלה הקרפלית- המודל הטיפולי המיוחד בשיטת CRT

כדי להתמודד עם בעית תסמונת התעלה הקרפלית אנחנו משלבים מספר שיטות טיפוליים בהתאם לצורך הרפואי:

ראשית המטפל עורך בדיקה מכף רגל עד ראש בכדי למצוא את מקור הבעייה של תסמונת התעלה הקרפלית ולכאב בשורש כף היד האם תסמונת התעלה מגיע ממקור מרוחק יותר כגון חוליות הצוואר, חוליות הגב, האגן המפרקים וכו'. חשוב לדעת שתסמונת התעלה הקרפלית לא תמיד נוצרת מאליה אלה כתוצאה של שינויים בשלד הגורמים לשינוי ולחץ ודלקת בשורש כף היד,

כפתרון לבעיות ההסתיידות והדלקת אנחנו מציעים טיפול במכשיר אורתוספק (מתוצרת חברת מדיספק).תסמונת התעלה הקפלית מטופלת באמצעות שליחת גלי הלם אקוסטיים לאזור הבעייתי, שמרעידים את מקום ההסתיידות ומפוררים אותה, עד שהיא מתמוססת ונספגת בגוף. עקב כך, מוגברת זרימת הדם לאזור והדלקת והכאבים נעלמים.

מכשירי CRT- זוהי שיטת טיפול וריפוי ללא תרופות .השימוש הינו במכשיר המשרה על האזור הפגוע בגוף, שדה אלקטרומגנטי בעוצמה עדינה ותדרי אורך גל משתנים המותאם במיחד לתסמונת התעלה הקרפלית

לכל תא בגוף יש שדה מגנטי מסוים, שעלול להשתנות עקב תקלה מחלה או השפעה שלילית אחרת. השראת השדה האלקטרומגנטי על האזור הפגוע,באמצעות המכשור גורמת ל 3 תופעות עיקריות: ברמת התא: מתרחשים תהליכים פנים ובין תאים המשחזרים את התקשורת בתאים הפגועים ובכך לפעולת שרשרת של ריפוי הנזק. מתבצעת אספקת דם סדירה באמצעות כדוריות הדם האדומות – כושר הספיגה והיכולת שלהן להעביר חמצן עולה באופן משמעותי וכך מסופק חמצן בצורה סדירה לאיזור המטופל הטיפול מיועד לשקם ומבריא ולא רק משככך את כאב!!!

כירופרקטיקה עדינה הגורמת להורדת הלחץ ממרפק היד כך במקביל אנו מטפלים בשאר הבעיות של החולה כגון כאב גב, צוואר,כאבי ברכיים, ירכיים קרסול וגורמים לאיזון השלד.
הסיבות לתסמונת התעלה הקרפלית 

תסמונת התעלה הקרפלית נגרמת מלחץ על העצב המדיאני בתעלה הכפית של שורש כף היד. היא מתאפיינת בתחושת נימול ביד שעלולה להיות מלווה בכאב ביד באמה ולעיתים בזרוע וכתף. זאת בעיה נפוצה שפוגעת בכ- 1% מהאוכלוסייה הבוגרת. התסמינים מתחילים לרוב בלילה כתחושת הרדמות ביד, בעיקר באצבעות אגודל אצבע ואמה, שעשויה להעיר את החולה משנתו בשעות הבוקר המוקדמות. התסמינים יכולים להופיע בשעות היום ולהתגבר בפעילות כמו נהיגה למשל. בשלבים מאוחרים יותר הרדימות הופכת לקבועה ומופיעה חולשה של השרירים בכרית האגודל מצב מתקדם כזה גורם לירידה ביכולת התפקוד של היד בפעילות עדינה בעיקר.
הסיבה היא הפרעה בזרימת הדם המקומית לעצב ה- תעלה קרפלית בשורש היד. כשנוצרת דלקת בגידים, נוצר לחץ בתעלה וירידה בזרימת הדם לעצב. כל סיבה שמצירה את התעלה יכולה לגרום ל- תסמונת התעלה הקרפלית, כגון שברים בכף היד. תסמונת התעלה הקרפלית יכולה להופיע עקב תנועות חוזרות ונשנות כגון הקלדה ממושכת במחשב וכו’
מחלות כמו סכרת, תת פעילות של בלוטת התריס או דלקת פרקים דלקתית עשויות לגרום לתסמונת התעלה הקרפלית. בזמן ההיריון, יש אחוז לא מבוטל של נשים הסובלות מהתסמונת התעלה הקרפלית עקב בצקת ולחץ מחוליות הגב העליונות.

תסמונת התעלה הקרפלית איבחון?

לרוב על פי התלונות האופייניות של החולה. ומספר סימנים כירידת תחושה קלה, חולשה בשרירי כרית אגודל והופעה של הנימול במנח של כיפוף יתר בשורש כף היד. מקובל לעשות בדיקת מוליכות חשמלית של העצבים ביד (EMG) כדי לעזור באבחון.

האם יחלוף מעצמו? האם יכול להיגרם נזק אם ממתינים עד שזה אולי יחלוף?

הסימפטומים יכולים לחלוף אחר תקופה מסוימת, אך יתכן בהמשך נזק לעצב המדיאני גם אם חשים פחות כאב או רדימות ביד. המחלה נוטה לחזור לסירוגין במשך השנים ויכולה להתקדם לשלב שבו הנזק לעצב אינו הפיך. במקרים כאלו אין ניתוחים שיחזירו את התחושה וכוח השרירים בכרית האגודל למצב הרגיל.

תסמונת התעלה הקרפלית איך מאבחנים את הבעיה?

לרוב על פי התלונות האופייניות של החולה. ומספר סימנים כירידת תחושה קלה, חולשה בשרירי כרית אגודל והופעה של הנימול במנח של כיפוף יתר בשורש כף היד. מקובל לעשות בדיקת מוליכות חשמלית של העצבים ביד (EMG) כדי לעזור באבחון אף שלעיתים לא ימצאו בעייה בבדיקה.

קיימות שלושה צורות טיפול בתסמונת התעלה הקרפלית:

1.טיפול שמרני-פיזיוטרפיה, דיקור סיני, שיאצו וכו’ 2.טיפול ניתוחי 3.טיפול בשיטת CRT

שיטת CRT-מטפלת ברמה התאית בשלב הראשון של הטיפול מבצע המטפל איזון הגוף על ידי טיפול כירופרקטי עדין לפי יידע ופיתוח ייחודי. הכירופרקט מאבחן את הבעיה מכף רגל ועד ראש, מחוליות הצוואר, חוליות גב, האגן מפרקי ברכיים וקרסוליים ומבצעים איזון של המפרקים וחוליות הגב בשרירים וגידים ובכך משנים את הלחץ הנוצר במפרק שורש כף היד. שיטת טיפול זו מאפשרת להסיט את כיוונם ולשנות את עוצמתם של הכוחות הפועלים על שורש כף היד ובכך מושגים:

1.הסטת עומס מהמפרק הפגוע
2.הפחתת כאבים משמעותית בדרך כלל מיידית
3.שיפור התפקוד
4.שיפור אסטרטגיית התנועה הכללית של המטופל.

5. שיפור בזרימת הדם המאפשר התחלת ריפוי הגוף

בשלב השני של הטיפול מחברים את המכשיר "auralon c " הטיפולי לאזור הפגוע, המבוסס על תיאוריות ומחקרים בתחום הרפואה האנרגטית, הפיזיקה הקוונטית המניחות כי כל הקיים ביקום בו אנו חיים הינו רשת מורכבת של תדרים ומיתרים קוונטים המחוברים בינם לבין עצמם. הגוף הפיזי מורכב מטריליוני תאים, כל תא משדר תדר מסוים וכך גם כל איבר, מינרל, הורמון, ויטמין, מרדיאן, תוסף מזון, צבע וכו’. האטומים שהינם היחידות מהן מורכב הגוף, נמצאים בתנועה מתמדת ורוטטים בתדרים שונים. כאשר האטומים רוטטים בהרמוניה ובתדר בו נועדו לרטוט אנו בריאים. כתוצאה מזיהום אויר, זיהום מגנטי, אלרגיות, מתחים, מזון מעובד וטראומות, תדרים מסוימים נמצאים בחסר / משדרים תדר לא סדיר / לא מדויק, כך נוצר מצב דיסהרמוני המתפתח לעיתים למחלה.

על מנת ליצור מחדש הרמוניה, וריפוי, יש להשיב את פעילות האטומים בתאים החולים למצב הטבעי והסדיר. פעולת הריפוי בדרך זו מתבצעת באמצעות שדות אלקטרומגנטים מושלמים, הרמוניים, מכשיר auralon c מספק ספקטרום תדרים, אלקטרומגנטי, הרמוני ייחודי המותאם ספציפית לבעיה אשר בעטיה הגעתה אלינו המכשיר משתמש באותה שפה שבה הגוף משתמש אשר בעזרת הדהודו אל המטופל, חל ריפוי של התדרים הדיסהרמונים בגוף המטופל. הוכח מדעית, שבתוך כל התאים וביניהם פרוסה "רשת" אלקטרו-מגנטית, חילוף חומרים (מטבוליזם) ברקמות גוף האדם, נשלטים על ידי שדות מגנטים ואלקטרונים. גוף בריא מוסת את התחדשות התאים והרקמות עם אותות משלו. לעומת זאת רקמה שניזוקה תפקודה לקוי ולעיתים קרובות משבשת את אותות הגוף ומונעת את התחדשות התאים. התוצאה: כאב, והפחתת תנועתיות המפרקים,

לתאום פגישת יעוץ אבחון חינם פנה אלינו בצור קשר.
חדש!!! החזר כספי לכל מבוטחי הביטוחים הפרטיים

תסמונת התעלה הקרפלית
תסמונת התעלה הקרפלית
תסמונת התעלה הקרפלית
תסמונת התעלה הקרפלית
תסמונת התעלה הקרפלית
תסמונת התעלה הקרפלית