שאלות ותשובות

שאלות ותשובות


שאלות ותשובות

מה היא רפואת CRT? מה חדש ברפואת CRT ?
CRT הם ראשי תיבות של Cell Regenrration Therapy והשיטה כוללת טיפול מידע תאי

תוך כמה זמן תורגש הקלה בכאבים?
ברוב המקרים על-פי מחקרים שנערכו ועל-סמך עדות חולים שטופלו באמצעות שיטת CRT ניתן להרגיש הקלה, מיד לאחר הטיפול הראשון

באילו מקומות נחקרו והתנסו בשיטת ה CRT?
השיטה נחקרה ונוסתה שנים רבות בגרמניה באוניברסיטאות, מרכזים רפואיים בתי חולים סניפי CRT בישראל.

באלו בעיות השיטה מטפלת?
שחיקת סחוסים, פריצת דיסק, דורבן, בעיות מפרק וקרסול, בעיות וקושי בתנועת אגן, בעיות ברכיים כולל מיניסקוס ורצועות, טניס אלבו וגולף אלבו, פרוזן שולדר, הסתיידות בכתף, תסמונת התעלה הקרפלית, טריגר פינגר ואורטופדיים נילוים

מה זה? אם קיים סיכון בשימוש בשיטת הטיפול של CRT?
באמצעות שיטת ה-CRT חלים תהליכים תוך-תאיים מסוימים. תפקוד לקוי או חוסר תפקוד של תהליכים אלו יכולים להיות הסיבה לבעיה קלינית.
ברוב המקרים הבעיה נפתרת לגמרי ובמקרים אחרים חלה הקלה עצומה במידת הכאב
והמגבלה הגופנית. ה- CRT מעורר פעולות שהיו קיימות קודם לכן בגוף. בחלקי התא שלא נפגעו, עד היום לא נצפו נזקים כתוצאה משימוש במכשירי ה- CRT

תוך כמה זמן תורגש הקלה בכאבים?
ברוב המקרים מדובר בסדר גודל טיפול יחיד ועד עשר טיפולים במקרים הדורשים טיפול מורכב יותר, כאשר על פי מחקרים שנעשו ועל סמך עדויות של מטופלים, ניתן לחוש הקלה כבר לאחר הטיפול הראשון.

מהם יתרונותיה של שיטת ה-CRT?
מספק טיפול ואיכות חיים טובה יותר, הטיפול אינו פולשני ללא כאב ואינו כרוך בנטילת תרופות ותופעות לוואי.

האם השיטה והמכשירים מאושרים לטיפול ע"י משרד הבריאות?
מכשירים אלה ויעילותם נבחנו ונבדקו בבתי חולים ובמכוני מחקר באירופה, והם מאושרים לשימוש בהתאם לתקנות ולסטנדרטים של מוצרים רפואיים: DIN EN ISO 9002/DIN EN 46002 ועל פי קווי ההנחיה של CE 0482 EEC/42/93. כמו כן הם מאושרים לשימוש בישראל ע"י משרדהבריאות הישראלי, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, הונג קונג וארצות אירופה. רוב התוצאות המיידיות והנראות לעין הושגו בטיפולים בבעיות כאבי מפרקים, חידוש סחוסים, דלקות פרקים, דורבן, טניס אלבו, תסמונת התעלה הקרפאלית, מיגרנות וכאבי ראש,בעיות גב בלט ופריצת דיסק, עור, ריפוי צלקות והקלה בכאבים כרונים ואקוטים. מטופלים מדווחים על הצלחת הטיפולים גם בתחומי הרפואה הכללית, האורתופדיה הדרמטולוגיה ועוד.

האם הוצאות הטיפול מוכרות ע"י חברות הביטוח?
הוצאות עלות הטיפולים מוכרות על ידי חברות הביטוח הפרטיות למבוטחים בביטוחי בריאות.

אני סובל מכאבי ברכיים ושחיקת סחוסים האם השיטה בונה סחוס חדש?
הטיפול היחודי בשיטת CRT בונה את רקמת הסחוס מכשיר "Auralon C" מכוון מחדש את אותות האיברים הפגועים למסלולם המקורי, הנורמאלי והבריא הטכניקה הייחודית מאפשרת את חידוש פעילות תאי הסחוס (כונדרוציטים),

אני סובל משחיקת סחוס וגם טניס אלבו האם הטיפול שלכם מטפל במקביל והאם אצתרך לשלם כפול? 

מתודולוגייה הטיפולית של שיטת CRT מתייחסת על פי התפיסה המדעית בעולם הרפואה לגוף המטופל כמכלול. תפיסה לפיה כל מערכות הגוף נשענות זו על זו ופועלות בתיאום, שיטת CRT פועלת בו זמנית על כל מערכות הגוף החיוניות שיטה זו מחזקת את מכלול התפקודים והמרצת מערכות החיסון ועידוד יכולת הריפוי הטבעית של הגוף ומחזירה תיפקודים שאבדו במהלך השנים עקב מחלה, פציעה וכו’. כתוצאה מכך חל שיפור ניכר לא רק בבעיה בעטיה הגעת לטיפול, אלא שיפור בכל מערכות הגוף החיוניות.

איך המכשיר בונה סחוסים?
חילוף חומרים (מטבוליזם) ברקמות גוף האדם, נשלטים על ידי שדות מגנטים ואלקטרונים. גוף בריא מוסת את התחדשות התאים והרקמות עם אותות משלו. לעומת זאת רקמה (לדוגמא, סחוס) שניזוקה תפקודה לקוי ולעיתים קרובות משבשת את אותות הגוף ומונעת את התחדשות התאים. התוצאה: כאב, והפחתת תנועתיות המפרקים, סימפטומים שודאי מוכרים לך. CRT מספקת טיפול אשר מכוון מחדש את אותות האיבר הפגוע למסלולם המקורי, הנורמאלי והבריא, כמו שרק אותות נורמאליים מסוגלים להפעיל מחדש את המטבוליזם ולהחיות את רקמת הסחוס.