אודות

אודות מרפאת CRT
 

מרפאת CRT ישראל הינה הנציגה הבלעדית ושותפה של חברת האם CRT גרמניה עיקר פעילותה של המרפאה הינו טיפול בשיטת CRT- טיפול חדשני ומתקדם דרך מידע תאי. באמצעות שיטת טיפול זו ניתן לטפל, בבעיות אורתופדיות כגון: כאבי ברכיים שיקום סחוסים, פריצת דיסק, בלט דיסק, כאב גב, צוואר, כתף קפואה, טניס אלבו, דורבן, דלקת פרקים, נימול בידיים וברגליים, כאבים בשורש כף היד, דלקות פרקים, עקמת גב, ירך, נקע קרסוליים, כאבי אגן, טריגר פינגר, תסמונת התעלה הקרפלית. הטיפול מתבצע באופן שאינו פולשני, ללא כאבים, זריקות, תרופות או תופעות לוואי אינו גורם נזק ובאחוזי הצלחה גבוהים.

הארי פינקביינר ויאנס סכטלבן מדגימים טיפול בבעיות סחוסים, במרפאת CRT.

     

צוות המרפאה
הרי פינקביינר – מומחה בכירופרקטיקה עדינה, תראפיה לטיפול בעמוד השדרה ובמפרקים ליצירת יציבה משוחררת ובריאה. יליד גרמניה, מומחה בשיטת CRT לטיפול בבעיות שלד פריצת דיסק סחוסים ומפרקים.
אלי נחום – בעל התמחות מקצועית מגרמניה בשיטת CRT ובמכשיריה. מטפל באמצעות שיטה זו, מזה 10 שנים, בהן צבר נסיון וידע רב. מנהל את פורום שיקום וחידוש סחוסים, כאבי ברכיים ומפרקים באתר דוקטורס, טיפל בבית חולים וולפסון בשיטת CRT ב-תסמונת התעלה הקרפלית טריגר פינגר, כמו כן מעביר הרצאות וסדנאות בשיטת CRT לרופאים ומטפלים ברפואה קונבנציונלית ומשלימה.
מרפאת CRT עובדת בשיתוף פעולה עם רופאים ומומחים מכל תחומי הרפואה. בנוסף, הצוות המקצועי של CRT מעביר הדרכות ללימוד שיטת הטיפול הייחודית וממשיך כל העת לבצע מחקרים בתחום.
האני מאמין שלנו

האמונה כי הגוף יכול לרפא את עצמו הינה הבסיס לשיטת CRT מטרתנו לאבחן ולטפל תוך כדי שילוב של סוגי הטיפול השונים הניתנים על ידנו כגון נטורופתיה, כירופרקטיקה עדינה, הומאופתיה, תזונה נכונה, תוך כדי שימוש במכשירי ה-CRT וע"י כל אלו להקל ולהביא לידי ריפוי. מטרתנו היא, להדריך ולהוביל את החולה לגלות עניין בטיפול בגוף האנושי בתזונה שונה, בנסיבות למחלות ומניעתן. המטופלים שלנו הם הנכס החשוב ביותר שלנו. המרכז עובד בשיתוף פעולה הדוק עם מרפאות חדשניות ומטפלים מגרמניה, השיטה קיימת ופועלת בהצלחה במדינות רבות בעולם מעל ל- 15 שנה.

אנו מחויבים לטיפול איכותי מקצועי ומתקדם לכל מטופלינו, תוך כדי התחשבות אישית לצרכיו של כל מטופל.
מטרתנו להעניק לסובלים מכל מגוון הבעיות בהן אנו מתמחים טיפול אישי ופרטי, תוך שימת דגש על האדם בכללותו ובמצבו האישי ברמה המקצועית ובאיכות השירות הגבוהים ביותר.
חזוננו להיות המרכז המוביל בישראל בטיפול בבעיות עמוד השדרה, מפרקים ובעיות אורתופדיות נוספות בהן ביכולתינו לטפל – מוביל בידע ובאיכות הטיפול וביחס למטופלים. כל זאת ללא התערבות פולשנית או מכאיבה.
להוביל את הטיפול בבעיות אורותופדיות ובעיות כאב ללא כאב / תרופות / זריקות או ניתוח,
הערכים המרכזיים המנחים אותנו: איכות טיפול ומקצועיות ללא פשרות. מטרתנו העיקרית והחשובה ביותר היא שיפור איכות חייו של המטופל למען חיים נוחים ופוריים יותר.
הכח המרפא של הטבע – VIS MEDICATRIX NATURE
החלום של כל רופא שיהיו לו מכשירים רפואיים שלא יצטרכו לחתוך בבשר החי, ושלמרות זאת יירפא את מטופליו בלי שיהיה הצורך לחתוך או לפצוע את הגוף.  שתיהיה לי את היכולת לראות את המתרחש בגוף האדם ברמת התא, וכך לזהות בשלב הראשוני ביותר סיפטומים הגורמים לחוסר איזון, באמצעות זיהויים יתקן את מקור הבעיה וכך למנוע מהאדם לחלות…"
"רופא המחר לא יעסוק במתן תרופות, אלא יוביל את החולה לגלות עניין בטיפול בגוף האנושי בתזונה שונה, בסיבות למחלות ומניעתן" (תומס אדיסון). הראיה של המחלה ושל החולה הינה בהיבט הגוף והנפש והשילוב ביניהם. שאיפת הגוף הינה להגיע לאיזון ולחיוניות ועל כן בזמן מחלה תפקידו של המרפא אינו "להעלים" את הסימפטומים אלא לעזור לגוף במאמציו להתגבר על המחלה. הבריאות הינה פועל יוצא של חיים על פי חוקי הטבע השולטים בעולם. זהו מצב הרמוני אליו שואף כל גוף חי מבחינה גופנית ונפשית. המחלה הינה תוצאה של הפרת האיזון הטבעי בגוף האדם.
המטרה לחזק; ללמד לייעץ ולעזור במניעת המחלות ובריפויין תוך כדי שילוב של גוף ונפש וסיוע בתזונה נכונה, שימוש בצמחי מרפא, הומאופתיה, תוספי מזון כויטמינים ומינרלים, אורח חיים נכון ושימוש באמצעים שונים הנמצאים בטבע – כאמצעי לטיפול ומניעה.
לעקרון הרפואה ההוליסטית ושילוב שיטות הריפוי הטבעי בשיטות הריפוי המודרני-קונבנציונלי כח רב. כח זה מהווה את הבסיס להשגת היעד העילאי של הדברת הסבל והמכאוב של החולה, שיפור איכות חייו והדרכת האדם הבריא לרפואה מונעת.
המפגש הראשון מהווה את הבסיס להמשך המעקב והטיפולים.
הטיפולים ניתנים לילדים ומבוגרים תוך כדי התייחסות אישית ומעמיקה והתאמה מקצועית למחלה, לאדם גופו ונפשו.
לתאום פגישת יעוץ אבחון חינם פנה אלינו בצור קשר.

המרכז הרפואי להתחדשות התא- CRT-Cell Regeneration Therapy